Stratejik Yönetim

Hizmetlerimiz

Stratejik Yönetim

İş hayatında yeni pazarlara açılma, büyüme, rakipleri tanıma, en uygun ortaklıkları belirleyebilme, şirket birleşmeleri ve devralmalar, rekabet firmalar için vazgeçilmez unsurlarıdır. Satış, birleşme, halka arz işlemlerinin istenen hedeflere ulaşması, söz konusu olan bu işlemlerin fiyatlandırılmasının doğru tespit edilmesi, benzer şekilde şirket satışları, sermaye piyasasından fon sağlama girişimleri veya sermaye artırımlarında da değer kaybını en aza indirecek stratejilerin en doğru zamanlama ile yapılmasına bağlıdır. İşletmelerde stratejik finansal yönetimde hız faktörünün kritik olduğu durumlarda hata yapma ihtimali de artmaktadır.

VESTA uzman ekibince, kilit faktörlerin tanımlanması, satış işlem yapısının iyileştirilmesi, risklerin azaltılması, projekte edilen finansal performans varsayımlarının sorgulanması, gerek mali yapısı güçlü olan ve pazarda yeni fırsatlar arayan işletmelere, gerekse mali sıkıntıya düşen ve nakit akışını iyileştirip risklerini minimize etmek isteyen işletmelere danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır.

VESTA olarak müşterilerimizin başarısına odaklanıyoruz.

Stratejik Yönetim

Hizmetleri

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Akıllı Fikirlerle Akıllı Yatırım İmkanı Sunuyoruz

Şirket gelir ve giderlerinin genel yönetimini sağlayıp , Yatırımı artırmak için finansal kaynakların tahsis edilmesi ve yönetilmesi görevlerini yerine getiriyoruz.

Profesyonel Hizmet

İşletmenize en uygun finansal desteği titizlikle belirliyoruz.

Gizlilik ve Güvenlik

Şirketinizin güvenliği ve mahremiyeti bizim olmazsa olmazlarımızdandır.

Uzman Ekip

Tüm ekibimiz konusunda deneyimli ve kapsamlı eğitimden geçmiştir.

Kesintisiz Destek

Danışmanlığını yaptığımız firmalara her koşulda destek sağlıyoruz.

Türkiye'nin bir çok şehrinde onlarca firmaya hizmet vermektedir.

Danışmanlığını yaptığımız firmalardan bazıları.

Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.